Získajte 10% zľavu!arrow_drop_up

Objav svoju vnútornú silu. Kniha: „...A si sa bála“

  • person Monika Nemcokova
  • calendar_today
  • comment Počet komentárov: 0
Pri výnimočnej príležitosti 30. výročia jej obchodu Markiza Moda Italiana, si Monika Nemčoková daruje osobitý darček. V nasledujúcom roku 2024 nás očakáva vydanie jej inšpiratívnej knihy s názvom „...A si sa bála“, ktorá nielen otvára dvere k objavovaniu nekonečného potenciálu žien, ale prináša aj jedinečný pohľad na budovanie nepriestrelného sebavedomia.

Monika píše knihu osobným štýlom, čo umožňuje autentický prenos jej myšlienok a rád prostredníctvom vlastných skúseností a emócií. Vytvára tak priestor na hlboké a autentické zdieľanie jej životného príbehu, čo poskytuje čitateľkám možnosť nájsť inšpiráciu vo vlastnej ceste k osobnému rastu a nepriestrelnému sebavedomiu.

Hlavným posolstvom knihy je, že strach z neznámeho je neodmysliteľnou súčasťou ľudskej existencie. Monika zdôrazňuje dôležitosť pozitívneho prístupu k životným vzostupom a pádom, skôr než k nim pristupovať s obavami. Kniha hlboko preniká do tém budovania nepriestrelného sebavedomia a autenticity, ponúkajúc ženám nástroje na objavovanie vlastnej vnútornej sily a jedinečnosti.

Monika sa v každej kapitole venuje prekonávaniu strachu spojeného so životnými prekážkami. Zdôrazňuje, že strach je len súboj s vnútornými démonmi. Až keď sa žena pozrie späť, uvedomí si, že zvládnuť životné situácie prvýkrát nie je tak ťažké, ako sa zdalo. Táto kniha je nielen motivujúcou a inšpiratívnou cestou, ale aj príležitosťou pre ženy objaviť svoju vnútornú silu a žiť autentickým spôsobom, aby boli tou najlepšou verziou seba samej, lebo každý z nás je originál.